
-
0,70L
Tariquet V.S.O.P
Tariquet Armagnac VSOP heeft tonen van fruit, hout en vanille. Deze drank heeft een afdronk met hints van hout en gekookt fruit. Tariquet Armagnac VSOP is een heerlijk drankje om na de maaltijd van te genieten of bij een kopje koffie. Deze drank is afkomstig uit Frankrijk. Het alcoholpercentage van Tariquet Armagnac VSOP is 40%.
- Artikel
- 14782
- Wijnhuis
- Tariquet
- Land van herkomst
- Frankrijk
- Streek
- Cascogne
- Inhoud
- 0,70L
- Eenheid
- Fles
- Sluiting
- Schroefdop
Uw bestelling wordt verzonden via PostNL en verpakt in een FSV-wijndoos, ontwikkeld voor het verzenden van flessen. Afhalen is gratis!
*99% van bestellingen die vóór 15:30 uur zijn geplaatsd worden de volgende werkdag bezorgd. Wij blijven afhankelijk van PostNL, hier hebben wij helaas geen invloed op.
Nederland
De verzendkosten voor adressen binnen Nederland bij bestellingen onder de € 100 netto bedragen € 5,95. .
Voor bestellingen boven de € 100 netto betaalt u geen verzendkosten.
België & Duitsland
In België en Duitsland betaalt u € 5,95 aan verzendkosten onder de € 100 + een toeslag per 12 flessen van € 3,50.
Bij bestellingen boven de € 100 betaalt u geen verzendkosten, slechts een toeslag per 12 flessen van € 3,50.