
-
0,75L
-
Casa Silva Reserve Viognier 2020
Voor de viognier is Lolol een ideale plek. Deze druif heeft warm weer nodig om te rijpen, maar de frisheid van de oceaan die je hier voelt, in het westelijke deel van Colchagua Valley, is van groot belang voor een juiste zuurgraad in de wijnen.
Lekker aromatisch, sinaasappel, abrikoos, rijkdom, gul en open, geparfumeerd, grapefruit, mandarijn, lichte tinteling, fijne zuren.
- Artikel
- 17252
- Wijnhuis
- Casa Silva
- Jaar
- 2020
- Type
- Wit
- Soort
- Wijn
- Land van herkomst
- Chili
- Streek
- Colchagua Valley
- Druif
- Viognier
- Lagering
- Houten vat
- Serveer temperatuur
- 6 - 10°C
- Te combineren met (Eten)
- Asperge, Gevogelte, Kaas, Kaasfondue, Kaasplank, Kreeft, Mosselen, Pasta met roomsaus, Salade, Schaal- en Schelpdieren, Sushi, Tapas, Witvis
- Kenmerken
- Vegan
- Alcohol percentage
- 14%
- Inhoud
- 0,75L
- Eenheid
- Fles
- Sluiting
- Schroefdop
- Koop 12 voor € 10,75 en bespaar 9%
Iedere bestelling wordt verzonden via PostNL en verpakt in speciaal FSV-gecertificeerd karton, ontwikkeld voor het verzenden van flessen. Afhalen is gratis!
Nederland
De verzendkosten voor adressen binnen Nederland bij bestellingen onder de € 100 netto bedragen € 5,95. .
Voor bestellingen boven de € 100 netto betaalt u geen verzendkosten.
België & Duitsland
In België en Duitsland betaalt u € 5,95 aan verzendkosten onder de € 100 + een toeslag per 12 flessen van € 3,50.
Bij bestellingen boven de € 100 betaalt u geen verzendkosten, slechts een toeslag per 12 flessen van € 3,50.