
-
0,75L
-
Domaine Gayda Cépage Viognier 2021
Een topwijn van Domaine Gayda. Complex en aromatisch met geuren van abrikoos, perzik en tropische vruchten.
Oordeel De Grote Hamersma: 8
''Viognier begint steeds frisser te worden. De overgeparfumeerde, overdreven ‘abrikoos omhelst perzik, ananas kust banaan’-uitvoeringen maken plaats voor koelere edities, met nog maar een vleugje van dit alles en meer zuren. Mooi. Wijn moet niet op brood gesmeerd worden, maar gedronken.''
- Artikel
- 17271
- Wijnhuis
- Domaine Gayda
- Jaar
- 2021
- Type
- Wit
- Soort
- Wijn
- Land van herkomst
- Frankrijk
- Streek
- Languedoc
- Druif
- Viognier
- Lagering
- Houten vat
- Serveer temperatuur
- 8 - 10°C
- Te combineren met (Eten)
- Aperitief, Asperge, Aziatisch pittig, Geitenkaas, Kaas, Kaasfondue, Kaasplank, Kreeft, Mosselen, Pasta met roomsaus, Risotto, Salade, Schaal- en Schelpdieren, Sushi, Tapas, Witvis, Zalm
- Kenmerken
- Vegan
- Alcohol percentage
- 13,5%
- Inhoud
- 0,75L
- Eenheid
- Fles
- Sluiting
- Schroefdop
- De Grote Hamersma
- 8
Uw bestelling wordt verzonden via PostNL en verpakt in een FSV-wijndoos, ontwikkeld voor het verzenden van flessen. Afhalen is gratis!
*99% van bestellingen die vóór 15:30 uur zijn geplaatst worden de volgende werkdag bezorgd. Wij blijven afhankelijk van PostNL, hier hebben wij helaas geen invloed op.
Nederland
De verzendkosten voor adressen binnen Nederland bij bestellingen onder de € 100 netto bedragen € 5,95. .
Voor bestellingen boven de € 100 netto betaalt u geen verzendkosten.
België & Duitsland
In België en Duitsland betaalt u € 5,95 aan verzendkosten onder de € 100 + een toeslag per 12 flessen van € 3,50.
Bij bestellingen boven de € 100 betaalt u geen verzendkosten, slechts een toeslag per 12 flessen van € 3,50.