
-
0,75L
-
Pere Ventura Cava Primer Brut Reserva
Deze cava geurt naar amandeltjes, citrusfruit, voorjaarsbloemen en héél subtiele toasttonen. De smaak is levendig en fris met ook weer het sappige citrusfruit, ongebrande amandeltjes en licht gerijpte, ronde smaken. Fraai compleet glas. Heldere strogele kleur met groengouden glinstering, fraai ondersteund door de fijne frivole bubbels.
- Artikel
- 141113-DC
- Wijnhuis
- Pere Ventura
- Jaar
- S/A
- Type
- Wit, Mousserend
- Soort
- Cava
- Land van herkomst
- Spanje
- Streek
- Catalunya
- Druif
- Macabeo
- Lagering
- 100% Roestvrijstalen vat
- Serveer temperatuur
- 8 - 10°C
- Te combineren met (Eten)
- Aperitief, Charcuterie, Schaal- en Schelpdieren, Tapas
- Kenmerken
- Vegan, Duurzaam Werkend
- Alcohol percentage
- 11,5%
- Inhoud
- 0,75L
- Eenheid
- Fles
- Sluiting
- Kurk
- De Grote Hamersma
- 8,5
Uw bestelling wordt verzonden via PostNL en verpakt in een FSV-wijndoos, ontwikkeld voor het verzenden van flessen. Afhalen is gratis!
*99% van bestellingen die vóór 15:30 uur zijn geplaatst worden de volgende werkdag bezorgd. Wij blijven afhankelijk van PostNL, hier hebben wij helaas geen invloed op.
Nederland
De verzendkosten voor adressen binnen Nederland bij bestellingen onder de € 100 netto bedragen € 5,95. .
Voor bestellingen boven de € 100 netto betaalt u geen verzendkosten.
België & Duitsland
In België en Duitsland betaalt u € 5,95 aan verzendkosten onder de € 100 + een toeslag per 12 flessen van € 3,50.
Bij bestellingen boven de € 100 betaalt u geen verzendkosten, slechts een toeslag per 12 flessen van € 3,50.